Link-uri utile

Ministerul Agriculturiiși Dezvoltării Rurale ( MADR) Comisia Europeană (CE)
Banca Centrală Europeană (ECB)Banca Națională a României (BNR)
Agenţia pentru Finanţarea Investiţiilor RuraleProgramul National de Dezvoltare Rurala

Lista monumentelor istorice

_____________________________________________________________________

Firme de consultanță din jud. SĂLAJ și jud. BIHOR

Numele firmei de consultanțăLocalitateaNr. telefonFaxPersoana de contactPagina web / e-mail
OJCA SălajZalău0260 631 883
0260 614 531
0740 603 203
0260 614 498Seichei Dorel
Corda Mircea
cordamircea@yahoo.com
Concret Design SRLZalău0744 661 684
0730 060 158
0260 661 221Cimpeanu Vasile
Cimpeanu Elena
concret_design@yahoo.com
Maroli International SRLȘimleu Silvaniei0751 309 5270260 679 224Gozman Mariagozmanmaria@yahoo.com
Idas Consulting SRLZalău0745 627 2070260 618 740Arion Cameliacami_arion@yahoo.com
Best Consulting SRLZalău0744 817 4180260 615 591Trif Dan Simona
Flonta Lavinia
office@bconsulting.ro
Serafa Holding SRLZalău0763 417 477Mocanu Daniel
PEM Consultanta si asistenta SRLSârbi, com Sâg0766 651 2040260 673 282Pestean Nicolaesebipestean@yahoo.com
Fini Consulting SRLZalău0745 357 968Patrasca Florinfini968@yahoo.com
Romcom SRLZalău0742 929 673
0360 401 103
0360 401 103Rogoz Cristiancristian.rogoz@romcom.ro
RXV Vip Accounting SRLZalău0742 163 238
0760 260 287
Pop Cosmincosmin_rxv@yahoo.com
Newrm Grup Consult SRLZalău0744 899 708Has Mariana
Pintea Ramona
mariana0709@yahoo.com
Inway Consulting SRLZalău0744 899 708Pop Raresrares.pop@inway.ro
Actual Lex Consulting SRLOradea0740 170 700
0359 444 400
Motoc Monica
VEO CONSULT SRLZalău0743 263 636
0743 072 436
Ghiurco Gabrielveoconsultanta@gmail.com
Grupul de consultanta pentru intreprinderiOradea0770 514 288
0728 020 252
0770 514 288Maria Tomagrupuldeconsultanta@gmail.com